Strona główna    ::    Kontakt    ::    Napisz do nas    ::    gs@gs-ozorkow.pl                         
LOGOWANIE
Nick:
Haslo:
 
Rejestracja

SZUKAJ 

Chleb z Piekarni GS Ozorków
na Dożynkach Prezydenckich  w Spale

W dniu 13 września br odbyły się w Spale Dożynki Prezydenckie, w trakcie których po raz pierwszy  Prezydent RP wraz z małżonką byli gospodarzami.
Podczas dożynek parze prezydenckiej wręczaony został ogromny bochen chleba - wypiek Piekarni Tradycyjnej GS.

Dodano: 14.09.2015r.

Stoisko GS Ozorków - Zjazdowa 2015

W dniu 5 września GS Ozorków wziął udział w dożynkach owocowo-warzywnych  na Łódzkim Rynku Hurtowym "Zjazdowa".
Uczestnicy dożynek mogli zapoznać się ze smakami wyrobów cukierniczych i piekarniczych GS Ozorków.

Dodano: 07.09.2015r.

III Festyn Spółdzielczy
w Ozorkowie

20 czerwca 2015r. odbył się III Festyn Spółdzielczy zorganizowany przez pięć lokalnych spółdzielni: GS Ozorków, PSS Społem, Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej, Banku Spółdzielczego oraz Ozorkowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej.
Zorganizowano występy Rycerzy Ziemi Zgierskiej, dzieci ze szkół podstawowych nr 4 i nr 5 w Ozorkowie oraz wokalisty Andrzeja Rybińskiego.
zobacz zdjęcia ...

Dodano: 22.06.2015r.

Uroczyste obchody 70-lecia
GS Ozorków

W dniu 20 kwietnia br. odbyło się Walne Zebranie Przedstawicieli GS Ozorków połączone z urczoczystością obchodów 70 - lecia isteniania spółdzielni.
Wśród zaproszonych gości nie zabrakło m.in. przedstawicieli lokalnych władz miasta oraz miejscowych spółdzielni.

Dodano: 22.04.2015r.

Kontrolna wizyta przedstawicieli KWSA
na Składzie Opału GS

W dniu 10 kwietnia b.r. odbyła się w GS Ozorków kontrola przedstawicieli KWSA dotycząca sytuacji na składach węgla. Kontrolę prowadziły dwie panie: Pani Grażyna Popławska - opiekun GS Ozorków z ramienia KWSA oraz Pani Dorota Jonkisz - Dział Obsługi Klienta KWK "Piast". Podczas kontroli pobierano próbki węgla, wykonywano zdjęcia składów oraz wypełniano ankiety (Protokół kontroli składowiska węgla Autoryzowanego Sprzedawcy Kompanii Węglowej S.A.). Wielką i przyjemną niespodziankę stanowił fakt, iż panie przywiozły i oficjalnie odczytały list gratulacyjny Prezesa Zarządu Kompanii Węglowej S.A. - Michała Sobla napisany z okazji 70-lecia Gminnej Spółdzielni "S.Ch." w Ozorkowie. Otrzymaliśmy też piękny bukiet kwiatów. Bardzo dziękujemy za pamięć oraz miłą atmosferę spotkania.

Dodano: 13.04.2015r.

Firma przyjazna miastu

Gminna Spółdzielnia "S.Ch." otrzymała z rąk burmistrza Ozorkowa Jacka Sochy statuetkę "Przedsiębiorstwo Przyjazne Miastu". Tytuł ten co roku trafi do jednej z firm z terenu Ozorkowa, która wspomaga społeczność lokalną poprzez pomoc dizałającym w mieście organizacjom, stowarzyszeniom i instytucjom. 

Dodano: 23.02.2015r.

Spotkanie noworoczne pracowników
GS Ozorków

W dniu 17 stycznia br. Gminna Spółdzielnia "S.Ch." w Ozorkowie zorganizowała dla liczącej ponad 60 osób załogi oraz członków Rady Nadzorczej spotkanie noworoczne.
Imprezie towarzyszyło uroczyste przyjęcie nowych pracowników, przedstawienie planów na nadchodzący rok oraz udana taneczna zabawa.
zobacz zdjęcia ...


Dodano:21.01.2015r.

Nagroda Tygielek Smaków
dla GS Ozorków za chleb klasztorny

3 października br. w trakcie Targów Natura Food w Łodzi odbył się wojewódzki konkurs produktów tradycyjnych Tygiel Smaków 2014.
Chleb klasztorny, wyrób Piekarni Tradycyjnej GS został doceniony za swój smak oraz jakość  nagrodą Marszałka Województwa Łódzkiego w kategorii wyrobów cukierniczych
i piekarniczych.
Jest to już trzeci Tygielek Smaków uzyskany przez spółdzielnię, w roku 2011 nagrodę uzyskał chleb gryczany,
z kolej w 2012 chleb kozacki.

Dodano: 6.10.2014r.

Pomagamy potrzebującym

Gminna Spółdzielnia nie jest obojętna na prośby szkół oraz organizacji które zgłaszają się po wsparcie finansowe lub rzeczowe. W samym m-cu czerwcu wpłynęło do nas kilkadziesiąt podań. W miarę możliwości staramy się pomóc jak największej liczbie potrzebujących.
1 czerwca ufundowaliśmy książki dla uczestników zawodów wędkarskich w Leśmierzu, z kolej 4 czerwca wspomogliśmy Polskie Stowarzyszenie Ludzi Cierpiących na Padaczkę w organizacji IX Pikniku Integracyjnego fundując poczęstunek dla jego uczestników. 

Dodano: 06.06.2014r.

Prasa o Nas

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym artykułem dot. osiągnięć Gminnej Spółdzielni "S.Ch." w Ozorkowie.
zobacz więcej ...

Dodano: 24.03.2014r.

GS Ozorków nominowany
do tytułu Polski Producent  Żywności 2014
za bułkę szpinakową

W dniu 22 lutego br. podczas targów "Regiony turystyczne" Na Styku Kultur odbył się wojewódzki etap konkursu Polski Producent Żywności 2014. W konkursie brało udział 22 producentów żywności z łódzkiego.
Kapituła konkursowa oceniała produkty pod względem m.in. walorów smakowych, oryginalności, opakowania i jego funkcjonalności, oznakowania. Wybrano 6 firm, które zostały nominowane do reprezentowania województwa w ogólnokrajowym etapie konkursu w tym GS Ozorków za bułkę szpinakową.

Dodano: 26.02.2014r.

DO WYNAJĘCIA

  1. Hala Magazynowa w Ozorkowie, ul. Prosta 1 - powierzchnia ok 95 m kw. wraz z prawem do korzystania z placu utwardzonego.
  2. Lokal o powierzchni ok 40 m kw.w miejscowości Leśmierz pod działalność usługową lub handlową. Wyposażony w instalację elektr. trójfazową. W sąsiedztwie pawilon handlowy i sklep mięsny.
  3. Budynek w Ozorkowie, ul. Prosta 1 o powierzchni ok. 60 m kw. Wyposażony w C.O., węzeł sanitarny. Przy lokalu plac utwardzony.

INFORAMCJA: Biuro GS - tel. 42/718-13-35, 502-586-990

Dodano: 25.02.2014r.

Trzy certyfikaty "Jakość Tradycja" dla
Piekarni Tradycyjnej GS

Piekarnia Tradycyjna GS Ozorków otrzymała trzy kolejne certyfikaty systemu "Jakość Tradycja" potwierdzające wyjątkowe walory pieczywa. Otrzymały je: Chleb Kozacki, Chleb Klasztorny i Chleb Żytni Tradycyjny.
Wręczenie certyfikatów odbyło się na uroczystym posiedzeniu Rady Polskiej Izby Produktu Regionalnego i Lokalnego
w Buczku koło Brzezin. Wcześniej taki certyfikat otrzymał Chleb gryczany. Certfikowane produkty mają dodatkowe oznaczenie na opakowaniu w postaci pieczęci systemu i nazwy regionu, z którego pochodzi produkt.

Dodano: 24.01.2014r.

Spotkanie noworoczne pracowników
GS Ozorków

W dniu 11 stycznia br. Gminna Spółzielnia "S.Ch." w Ozorkowie zorganizowała dla liczącej ponad 70 osób załogi oraz członków Rady Nadzorczej spotkanie noworoczne.
Imprezie towarzyszyło uroczyste przyjęcie nowych pracowników, przedstawienie planów na nadchodzący rok oraz udana taneczna zabawa.
zobacz zdjęcia...

Dodano: 14.01.2014r.

Chleb Kozacki umieszczony
na Liście Produktów Tradycyjnych

W dniu 21 października b.r. na wniosek Marszałka Województwa Łódzkiego chleb kozacki z Ozorkowa został wpisany na Listę Produktów Tradycyjnych przez ministra Rolnictwa. Jest to już drugie pieczywo Piekarni Tradycyjnej GS spełniające wymogi umieszczenia na wspomnianej liście.

Dodano: 30.10.2013r.

Kolejna edycja programu
"Owoce w szkole"

Spółdzielnia podpisała umowy z 42 szkołami podstawowymi uczestniczącymi w programie "Owoce w szkole". Program dotyczy dzieci z klas I - III.
Pierwsze dostawy zaczęły się w październiku od paczek z jabłkiem i marchewką, później pakowaliśmy jabłko i rzodkiewkę a aktualnie jabłko i paprykę. Do pakowania produktów zakupiliśmy maszynę pakującą firmy Hugo Beck i zmodernizowaliśmy część magazynu na potrzeby pakowania.

Filmik z pakowania jest też obecny na kanale GS na YouTube.
https://www.youtube.com/watch?v=KrKIJBtIVHQ

Dodano: 30.10.2013r.

Odpoczynek Rady Nadzorczej
GS Ozorków w Hiszpanii

W dniach 23-29 września br. odbyła się wycieczka zorganizowana dla członków Rady Nadzorczej GS do Katalonii. Uczestnicy przebywali w miejscowości Santa Susanna na wybrzeżu Costa Brava w Hiszpanii. Odwiedzili dwukrotnie Barcelone i zwiedzali okoliczne miasteczka. Pogoda dopisała, a uczestnicy wycieczki wrócili zadowoleni i opaleni.
zobacz zdjęcia ...


Dodano: 30.09.2013r.

Internetowa sprzedaż pieczywa GS Ozorków   

Piekarnia Tradycyjna uruchomiła sprzedaż pieczywa w Internecie. Na platformie Allegro uruchomiliśmy sklep o nazwie "AllePiekarnia".
Ponadto uruchomiliśmy sklep internetowy o adresie www.allepiekarnia.pl.
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Dodano:09.09.2013r.

Piekarnia GS Ozorków

poszukuje przewoźników do współpracy
z samochodem
posiadającym odbiór przez Sanepid

Kontakt: 42/718-13-35.

Archiwum Aktualności - zobacz...


 


 

Nasi
partnerzy:designed by WEBProjekt